Atrakcje

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że najmłodsi goście są bardzoj wymagający i oczekują wielu niezapomnianych wrażeń. W ramach urozmaicenia pobytu w MONO Sport Camp przygotowaliśmy kilka atrakcji, które ułatwiają organizację zajęć na terenie naszego kompleksu i sprawiają, że czas mija szybciej. Oprócz wymienionych poniżej atrakcji,  jesteśmy w stanie zorganizować dodatkowe zajęcia, np. gry i zabawy prowadzone przez animatorów, wyjazd do pobliskiego parku linowego, spływy kajakowe po rzece Tanew i inne.

KORTY TENISOWE

Na terenie obiektu znajduje się 7 ziemnych kortów, idealnych do nauki i doskonalenia gry w tenisa. Każdego roku nawierzchnia jest specjalnie przygotowywana, aby zapewnić najlepsze warunki nawet najbardziej wymagającym tenisistom.

BASEN

Nasz basen o głębokości 1,2 m jest całkowicie bezpieczny dla każdej grupy wiekowej. Wyposażony w  system filtracji z badaną regularnie wodą zapewnia komfort korzystania. Basen ma wymiary: 12 m x 5 m

ŚCIANKA WSPINACZKOWA

Nasza ścianka wspinaczkowa o wysokości 15 m zapewnia wiele emocji i doskonałą zabawę. Korzystanie z niej jest dozwolone tylko pod opieką alpinisty. Odpowiednia ochrona sprawia, że opiekunowie mogą być spokojni o bezpieczeństwo swoich podopiecznych.

KOMPLEKS ORLIK

Należące do szkolnego kompleksu sportowego, składa się łącznie z trzech boisk. Jedno, pokryte syntetyczną trawą oraz dwa boiska o tartanowej nawierzchni.

PEŁNOWYMIAROWE BOISKO PIŁKARSKIE

Boisko przeszło generalny remont, który zakończył się w 2023 roku. Zostało ono wyposażone w specjalistyczny system nawadniania, dzięki temu młodzi piłkarze mogą poczuć się jak na profesjonalnej murawie.

MIEJSCE PIKNIKOWE

Z myślą o dzieciach zbudowaliśmy wiatę piknikową ze specjalnym kręgiem do bezpiecznego rozpalania ogniska, która wyposażona jest w stoliki i ławki.

SALE MULTIMEDIALNE

Dysponujemy dwoma salami dostosowanymi do organizacji zajęć na terenie ośrodka. Jedna z nich jest wyposażona w popularne gry multimedialne oraz gry planszowe. Druga jest salą kinową wykorzystywaną także do organizacji zajęć edukacyjnych lub ruchowych czy talent show.

MINI BOISKO PIŁKARSKIE

Znajduje się na terenie ośrodka. Pokryte jest syntetyczną, profesjonalną trawą, która zapewnia warunki zbliżone do gry na naturalnej murawie. Boisko o wymiarach 24 x12 m.

BOISKO DO SIATKÓWKI PLAŻOWEJ I PIŁKI NOŻNEJ

Aktualnie posiadamy jedno boisko plażowe do gry w siatkówkę i jedno boisko do beach soccera z odpowiednio utrzymywanym w higienie piaskiem.

PAINTBALL

Mamy do dyspozycji pole paintballowe oraz tor paintballowy gdzie zabawa polega na strzelaniu kulkami z kolorową farbą do różnorodnych celów statycznych zlokalizowanych na strzelnicy terenowej. Nad bezpieczeństwem uczestników podczas paintballa czuwa instruktor.

TENNIS CAMP – WAKACYJNA KRAINA SPORTU I REKREACJI

Zobacz czym dysponujemy na terenie obiektu oraz w jego okolicach

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego ośrodka?

Zapytać o dostępne terminy i warunki?

Napisz do nas lub zadzwoń