O nas

Mono Tennis Camp istnieje już od ponad 20 lat! Przez cały ten czas gościliśmy u siebie już setki  grup dziecięcych, jak i młodzieżowych, które chętnie wracają do nas każdego roku.

Nasz obiekt usytuowany jest w pobliżu rzeki Tanew z bezpośrednim zejściem do wody. Nieopodal znajduje się popularny wśród turystów zalew Biszcza-Żary, który często jest jedną z atrakcji dla naszych gości. Na niemal cztero hektarowym obszarze mieści się pensjonat oraz szeregowe murowane domki wakacyjne. Posiadamy siedem kortów tenisowych, boiska plażowe, mini boisko do piłki nożnej, ściankę wspinaczkową, basen, dwie sale multimedialne, strzelnice do łuków, wiatę ogniskową, namiot plenerowy, salę dyskotekową.

 

Na życzenie klientów, jesteśmy w stanie zapewnić dodatkowe atrakcje, takie jak paintball, gry i zabawy w plenerze, spływy kajakowe, czy wycieczki jednodniowe do pobliskich, atrakcyjnych kulturowo miejsc (np. Sandomierz, Zamość, Łańcut, Zwierzyniec).

Noclegi

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 170 miejsc noclegowych w pensjonacie i szeregowych domach wakacyjnych.

W tym:

18 dwupoziomowych  domów 4-6 osobowych z łazienkami,

10 parterowych domów 2-4 osobowych z łazienkami,

10 pokoi hotelowych 1-4 osobowych z łazienkami.

Pokoje są wyposażone w łóżka pojedyncze oraz łóżka piętrowe.

Gastronomia

Dysponujemy własną kuchnią, która serwuje 3 posiłki dziennie o umówionych godzinach. W naszym menu przeważa tradycyjna kuchnia polska, ale na życzenie klientów serwujemy również włoską pizze, robioną na miejscu przez naszego kucharza. Zapewniamy szeroki wybór tradycyjnych produktów, ale istnieje możliwość zamówienia oddzielnych posiłków wegetariańskich albo bezglutenowych. Stołówka składa się z dwóch sal, gdzie podajemy posiłki:

Śniadanie: stół szwedzki.

Obiad: dwudaniowy posiłek + deser.

Kolacja: stół szwedzki.

Zobacz jak jest w Tennis Camp

Napisz do nas

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszego ośrodka?

Zapytać o dostępne terminy i warunki?

Napisz do nas lub zadzwoń